Reza Zarrab’ın Eşi Ebru Gündeş Açıklamalarda Bulundu!

Reza Zarrab’ın Eşi Ebru Gündeş Açıklamalarda Bulundu!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile ilgili kaygılarını “Kocama güvenmiyorum, Türkiye’ye zarar verecek” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yakın çevresine ilettiği ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 18 ilden 53 milletvekiliyle AK Parti Genel Merkezindeki buluşmasında bazı yöneticiler, ABD’deki Reza Zarrab davasını gündeme getirdi. Toplantıda Ebru Gündeş’in Erdoğan’ın yakın çevresine Zarrab mesajı ilettiği ortaya çıktı.

“EŞİM REZA, TÜRKİYE’YE ZARAR VEREBİLİR”

Toplantıda konuşulana göre, Zarrab’ın 2016 yılında ABD’de tutuklanmasının ardından Ebru Gündeş, Erdoğan’ın yakın çevresine “Eşimin ABD’ye gidişi, sıradan bir olay değil. Türkiye’ye zarar verecek bir tutum içine girebilir.” diyerek endişesini anlattı.

“ABDESTİMDEN ŞÜPHEM YOK Kİ”

Erdoğan da ABD’de görülen Reza Zarrab davasıyla ilgili, Türkiye’nin İran ile ticari ve enerji ilişkisi olduğunu söyledi, “Davadan ne çıkarsa çıksın biz doğru olan yaptık, ambargoyu delmedik.” yorumunda bulundu. Ebru Gündeş’in sözleri için ise Erdoğan, “Abdestimden şüphem yok ki, namazımdan şüphem olsun” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir